I. Provozovatel internetového obchodu

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.edukartholan.cz.

Provozovatel:
Mgr. Jiří Holan
Spojených národů 1762
Dvůr Králové nad Labem
544 01
Česká republika
IČ: 444 84 186

II. Objednávka a uzavření smlouvy

 1. Veškeré objednávky provedené prostřednictvím internetového obchodu www.edukartholan.cz jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se s těmito obchodními podmínkami seznámil a že s nimi souhlasí.
 2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
 3. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího v okamžiku jeho převzetí a zaplacení. Ke každému nákupu Vám bude vystaven doklad. Tento doklad o zaplacení zboží uschovejte pro případ reklamace.
 4. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www. edukartholan.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.
 5. Zobrazení produktu je pouze informativní, produkty jsou osobně vyrobeny a  mohou se v konkrétních případech mírně lišit.
 6. Veškeré informace o změně stavu objednávky jsou odesílány na e-mail kupujícího, jenž je pečlivě sleduje, a jakékoliv nesrovnalosti neprodleně nahlásí prodávajícímu.
 7. Zboží je prodáváno v rámci České republiky.

III. Ceny zboží

Nejsem plátce DPH. Všechny uvedené ceny v mém e-shopu jsou tedy konečné.

IV. Dodací lhůty

Snahou je odeslat zboží co nejdříve. Doba dodání se pohybuje od tří do sedmi pracovních dnů. Lze řešit i individuálně. Po expedici objednávky (odeslání k zákazníkovi) již není možné objednávku stornovat.

V. Poštovné a balné

Objednané zboží je pečlivě zabaleno a odesláno dopravcem. Nabízím dva způsoby úhrady - platbu předem na můj bankovní účet a dobírkou. Lze tedy volit z následujících možností:

 1. Česká pošta: "Balík Do Ruky" - platba předem na můj účet 120 Kč, na dobírku 150 Kč (při nákupu zboží do 999 Kč).
 2. Doprava PPL/na adresu - platba předem 100 Kč, na dobírku 130 Kč (při nákupu zboží do 999 Kč).

Při nákupu zboží nad 1000 Kč je poštovné a balné zdarma!

VI. Reklamace

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že obal zásilky obsahující zboží byl neporušen. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady a poškození přepravou je kupující povinen neprodleně hlásit prodávajícímu, následně bude informován o dalším postupu.

Postup při reklamaci:

 1. Informujte mne o reklamaci telefonicky či e-mailem. 
 2. Zboží zašlete jako Cenný balík (ne na dobírku) na moji adresu. 
 3. Do zásilky uveďte důvod reklamace, Vaši adresu. 
 4. Přiložte doklad o nabytí reklamovaného zboží v mém obchodě.

Anchor Případné reklamace jsou vyřízeny v souladu s platným právním řádem. Reklamace je vyřízena co nejrychleji, nejpozději do 14 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží mojí osobou. Při kladně vyřízené reklamaci má kupující právo na vrácení peněz nebo na nové zboží.

VII. Záruka na zboží

Na zboží je poskytována standardní zákonná záruka 24 měsíců od data prodeje. Tato záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na poškození předmětu způsobené běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávným skladováním výrobku či hrubým zacházením, nebo jiným nevhodným používáním s ohledem na povahu a účel výrobku.

VIII. Odstoupení od kupní smlouvy

Dle zákona 367/2000 Sb. má kupující právo do 14 dnů od převzetí zboží bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce odstoupit od kupní smlouvy. V tomto případě je nutné vrátit zboží nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebování, s prodejním dokladem a na vlastní náklady. Zboží neposílejte na dobírku. O úmyslu odstoupit od smlouvy je nutné informovat zasláním e-mailu na adresu artholan@seznam.cz, popř. doporučeným dopisem na adresu Spojených národů 1762, Dvůr Králové n.L., 544 01. Po obdržení vráceného zboží Vám co nejdříve bude vrácena zpět kupní cena zboží předem dohodnutým způsobem (poštovní poukázka, převod na účet), nejpozději však do třiceti (30) dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Odstoupení od kupní smlouvy není možné u zboží, jež bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, opotřebení nebo zastarání.

IX. Ochrana osobních údajů

Osobní údaje kupujícího budou chráněny před zveřejněním a zneužitím třetí osobou (dle zák.101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů). Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu kupujícího předávány třetím osobám.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 1. 11. 2017.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace